Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
24 vjeçari i zë pritë në errësirë një vajze, i vjedh çantën dhe tenton ta përdhunojë
English

24 vjeçari i zë pritë në errësirë një vajze, i vjedh çantën dhe tenton ta përdhunojë

Durrës, 29 gusht 2011, NOA/ Arjola Ymeraj- Një vajzë e re e nga qyteti i Durrësit ka rënë re e një grabitësi të dhunshëm, i cili i ka marrë çantën dhe ka kërkuar më tepër prej saj.

Burime zyrtare nga policia e Durrësit thonë për agjencinë e lajmeve NOA, se 24 vjeçari nga Durrësi, Imer Zenuni i ka zënë pritë një vajze në lagjen nr.12 të qytetit, duke përfituar nga errësira ka tentuar të kryejë marrëdhënie seksuale me dhunë dhe më pas i ka vjedhur çantën brenda së cilës ndodheshin 100 euro dhe një parfum.

Sakaq menjëherë pas marrjes së padisë së bërë nga vajza për bashkëqytetarin e saj, policia e qytetit e vuri në pranga të riun, ndërsa nga ana e Prokurorisë së Durrësit po vijon hetimi për veprat penale “Marrëdheni seksuale me dhunë me të rritura mbetur në tentativë” dhe “Vjedhje me dhunë”.

a.y/NOA

KOMENTE