Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Kërcënoi dhe fyeu drejtorin e Albetelekomit të qytetit, përfundon në polici
English

Kërcënoi dhe fyeu drejtorin e Albetelekomit të qytetit, përfundon në polici

Librazhd, 29 gusht 2011, NOA- Një 54 vjeçar lindur në Kukës dhe banues në Librazhd ka kërcënuar dhe fyer nëpërmjet telefonit, Drejtorin e Albtelekomit të Librazhdit, 42 vjeçarin L.H dhe për këtë ka përfunduar në polici.

Sipas policisë së qytetit, bëhet e ditur se, 54 vjeçari M. Alikaj, e kishte kryer këtë veprim për motive të dobët, por lidhur me këtë akt, Prokuroria e Elbasanit nisi hetimin për veprën penale, “Përdorimi me keqdashje i thirrjeve telefonike”.

a.y/NOA

KOMENTE