Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Milan kërkon dhe Montolivon
English

Milan kërkon dhe Montolivon

Milano, 29 Gusht NOA - Mbërritja e Alberto Aquilani duhet thënë se nuk e ka ndalur Milanin të vazhdojë kërkimet e saj në merkato.

Kjo shtuar dhe dëmtimin serioz të Flamini, ka bërë akoma më shumë që Milani të kërkojë një mesfushor tjetër për të forcuar ekipin.

Siç bëhet e ditur nga “La Nazione”, klubi kuq e zi nuk ka hequr dorë nga Riçardo Montolivo, ku i është ofruar një shifër prej 7 milionë eurosh klubit të Fiorentinës.

Për momentin megjithatë, me sa duket oferta është refuzuar menjëherë.

r.b/NOA

KOMENTE