Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Sony Tablet P është emir përfundimtar i tablet Android S2
English

Sony Tablet P është emir përfundimtar i tablet Android S2

Japoni, 29 Gusht NOA - Sony ka vendosur se Sony Tablet P është emri i ri i tabletës Android që deri më tani është njohur si Sony S2 ose si ai model që është i pajisur me një ekran me prekje të dyfishtë dhe hapje të lirë, që është zbuluar prej shumë muajsh dhe tashmë është i gatshëm për prezantimin e tij në IFA 2011 në Berlin dhe në nxjerrjen zyrtare në tregun ndërkombëtar.

Me një vendim po kaq të ngjashëm, Sony Tablet S ishte bërë dhe emri i modelit tjetër Sony S1 me ekran me preje në formë klasike.

Skeda teknike duhet thënë se nuk ka ndryshuar aspak.

r.b/NOA

KOMENTE