Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Udhëtonte me automatik në makinë, arrestohet 22 vjeçari
English

Udhëtonte me automatik në makinë, arrestohet 22 vjeçari

Kurbin, 29 gusht 2011, NOA - Sajmir Rexhepi, 22 vjeç, banues në Kurbin, i dënuar me parë për shkelje të rregullave të qarkullimit rrugor ka përfunduar sërish në prangat e policisë.

Gjatë kontrollit në sediljen e parë të automjetit tip Fiat me targa TR 5289 U, ku ky shtetas udhëtonte si pasagjer, është gjetur një armë zjarri automotik model 56 dhe një krehër me 25 copë fishekë, të cilat ai i mbante pa leje.

Policia ka shpallur në kërkim edhe një person të dytë dhe po vijon puna për kapjen e tij.

a.q/NOa

KOMENTE