English

Për Madonën vitet nuk sjellin asnjë ndryshim (Foto)

Venecia 2 shtator, NOA – Aktorja legjendë e muzikës pop nuk befason vetëm me këngët e saj gjithmonë të pëlqyera. 53-vjeçarja arrin të tërheq vëmendjen e medias, edhe me imazhin e saj.

Asnjë rrudhë në fytyrë, asnjë shenjë plakjeje, aq sa duhet se në tapetin e kuq në festivalin e Venecias, nuk është ikona me moshën e mbi një gjysmë shekulli, por një vajzë e re që sapo ka nisur karrierën në Hollivud.

Në pamje është Madona duke ecur në tapetin e kuq në Festivalin e Filimit në Venecia.

a.k/NOA

KOMENTE
  • Petro Nini11:44 - 02 Shtator 2011
    po mire o Nita ,,aq vitesa ka ajo ne kuriz dhe ne dor i ka / ka ca foto te tjera qe eshte bere si OSHAFKE / eshte bere po prap mbetet yll per ate qe e duan te tjeret !
  • Nita 10:28 - 02 Shtator 2011
    PO bre,ju si agjensi e lajme,a veq ftyren ja shihni a? Shiheni njehere muskulin e dores aty kur ka bere pershendetje,tani shkrujeni artikullin,ju si gazetar duhet me pa mas kodrave...