Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Frattini: Geddafi përbën ende rrezik
English

Frattini: Geddafi përbën ende rrezik

E enjte, 8 shtator 2011, NOA- Geddafi është thuajse i mbaruar, por gjithsesi ai përbën një rrezik për sigurinë e Libisë dhe të qytetarëve. Kjo është edhe arsyeja se pse misioni i NATO-s po vijon të qëndrojë në Libi”, u shpreh ministri i Jashtëm i Italisë Franco Frattini. Ndërsa lidhur me mundësinë që koloneli të ketë armë kimike, ashtu si është folur ditëve të fundit si dhe siç është shprehur vetë diktatori, Frattini u shpreh se, “Bëhet fjalë për të njëjtën propagandë, nga propaganda në dëshpërim”. a.y/NOA

KOMENTE