Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Leonardo thërret Beckham tek PSG
English

Leonardo thërret Beckham tek PSG

Paris, 17 Shtator NOA - Leonardo është interesuar të marrë David Beckham tek Paris Saint Germain. Diçka e tillë është konfirmuar nga ish-tekniku i Milanit dhe Interit, që aktualisht është në drejtim të klubit parisian. “Dera është e hapur – ka pohuar ai për BBC - Beckham është një lojtar i madh, një yll. Gjithmonë kam pasur shumë konsideratë për atë lojtar”. Leonardo nuk preokupohet për moshën 36-vjeçare të mesfushorit anglez: “Kemi ndërtuar një raport të mirë kur drejtoja Milanin. Është trajnuar dhe ka luajtur me entuziazmin e një djali të ri. Ai gjithmonë ishte i gatshëm për të dëgjuar dhe për të ndjekur këshillat. Beckham është në skadim të kontratës së tij, më saktësisht në muajin nëntor me klubin e Los Angeles Galaxy. r.b/NOA

KOMENTE