English

Beckham tek PSG?

Paris, 14 tetor NOA - David Beckham tek Paris Saint Germain? Tashmë mund të themi se është më shumë se vetëm një mundësi. Kështu me sa duket “spiceboy”, kontrata e të cilit skadon më 16 nëntor me Los Angeles Galaxy, sipas sitit “www.lemonde.fr”, ka dërguar një nga agjentët e tij për të kërkuar një shtëpi në Paris. Mund të jetë arritur një lloj akordi paraprak me yllin e futbollit anglez, por që ende nuk është zyrtarizuar asgjë. Momentalisht mediat pohojnë se është krijuar dhe ideja për shtëpinë se ku mund të qendrorë familja Beckham. r.b/NOA

KOMENTE