Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Ish pjesëtari i Oasis, Noel i favorizuar nga bookmaker
English

Ish pjesëtari i Oasis, Noel i favorizuar nga bookmaker

Londër, 14 Tetor NOA - Janë vëllezër, por që kompeticioni mes tyre nuk ka munguar asnjëherë, madje as në kohën kur ishin të bashkuar. Flasim për ish-pjesëtarët e grupit britanik Oasis, vëllezërit Liam dhe Noel Gallagher. Fillimisht ka qenë radha e Liam, i cili ka debutuar vitin e kaluar me albumin e tij të parë dhe tani është radha e Noel, prezantimi i të cilit pritet të vijë më 17 tetor. Në këtë rast duhet theksuar se për bookmaker Noel është shumë më i favorizuar për të pasur sukses krodhe kundrejt të vëllait. r.b/NOA

KOMENTE