English

Arrestohet për përdhunim 25-vjeçari

Korçë, 24 tetor, NOA – Një 25-vjeçar është arrestuar nga policia pasi akuzohet për kryerje të marrëdhënieve seksuale me dhunë. Nertil Zenellari nga fshatin Gjonbabas në Korçë ka përdhunuar në datën 16 shtator vajzën me inicialet F. M. Pas denoncimit të bërë nga vajza, Zenellari është arrestuar nga policia dhe ndaj tij ka nisur procedimi penal. Ai u prangos dy ditë më parë. Ndaj 25-vjeçarit rëndon akuza e “Kryerjes së marrëdhënieve seksuale me dhunë, me të rritura”. a.k/NOA

KOMENTE
  • Saimir Budlla12:31 - 25 Tetor 2011
    me vdekje eshte gjeja me e mire qe mund ti ndodhe keti njeriu, por them se burgim i perjetshem do ishte mire dhe tortura cnjerezore cdo dite para dhe mbas buke.
  • Shum IMerzitur00:40 - 25 Tetor 2011
    e denoni me vdekje qenin e ta shikoj se ca di bejn ne byrg si beri mardhenie me vajzen e mitur ai do bejn ata ne burg me kete
  • Suela Halili23:50 - 24 Tetor 2011
    UNE JAM E MENDIMIT ME VDEKJE QE TE MOS I SHKOJE NE MENDJE ME NJE QENIE TE TILLE PER NJE KRIM SI KY.