English

Krasic nuk mund të qëndrojë në pankinë

Torino, 24 tetor NOA - Tashmë mund të themi me bindje se kanë nisur xixat e para në marrëdhëniet mes Krasic dhe Juvetnusit. Performanca e serbit gjatë ndeshjeve të fundit duhet thënë se nuk është në lartësinë e duhur dhe lidhja me Conte nuk është në nivelet më të larta. Për të “përkeqësuar” akoma më shumë situatën ka menduar agjenti i lojtarit, Dejan Joksimovic, duke pohuar për “tuttomercatoweb.com”: “Milos është shumë i gëzuar të qëndrojë tek Juventusi, por nuk është një lojtar që mund të qëndroj në pankinë. Nëse do të vazhdojë kështu atëherë do të kërkojmë një zgjidhje tjetër”. r.b/NOA

KOMENTE