English

Prag Halloween-i, nis gara e kostumeve

SHBA, 24 tetor NOA - Për ardhjen e Halloween tashmë mungojnë shumë pak ditë dhe në SHBA, vend nga i cili mund të themi ka origjinën kjo festë, është pothuajse gjithçka gati. Në dyqanet në të cilat shiten veshjet e përshtatshme për këtë festë, të gjitha janë në garë për të zgjedhur një të tillë që do të mbajnë veshur gjatë festimeve. Nga Supergirl tek borëbardha, nga Wonder Woman tek një police seksi, të gjithë janë në kërkim të një personazhi të veçantë për të kaluar një festë po të tillë Halloween-i. r.b/NOA

KOMENTE