English

Coldplay, publikohet albumi i ri

SHBA, 25 tetor NOA - Është i disponueshëm në të gjithë dyqanet tradicionale dhe në ato të download-it dixhital, “Mylo Xyloto”, albumi i ri i grupit Coldplay që do të prezantohet zyrtarisht më 26 tetor. Zyrtarizimi do të kryhet në Madrid, në një nga arenat më të famshme në Spanjë, Plaza de Toros de Las Ventas. Performanca e tyre do të transmetohet drejtpërdrejt në streaming live në www.youtube.com/coldplayVEVO dhe do të jetë e disponueshëm nëpërmjet VEVO dhe të gjitha aplikacioneve në YouTube për iPhone, iPodtouch, iPad dhe Android. r.b/NOA

KOMENTE