Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Nusja dërgon SMS me celular fshehur poshtë vellos (VIDEO)
English

Nusja dërgon SMS me celular fshehur poshtë vellos (VIDEO)

Londër, 1 Nëntor 2011 NOA/ Arlinda Koçi – Kjo është dita e madhe e nuses dhe e gjithë vëmendja është mbi të, por shkëmbimi i mesazheve, gjatë ceremonisë është diçka krejt e jashtëzakonshme.

Teksa ishte duke ecur, e shoqëruar nga i ati i saj dhe një shoqërues i shërbimit, ajo papritmas e vë dorën poshtë vellos së saj dhe nxjerr celularin e saj personal.

E ndërsa, predikuesi i shenjtërinë së Perëndisë, uron martesën e saj, nusja e zemëruar dërgon një mesazh me tekst.

Babai i saj, ndërkohë, duket se është shumë në siklet, sikundër ju shikoni edhe videon.

një moment duket sikur ai do të thotë diçka, por, hej, kjo është dita e madhe e nuses, kështu që le të vazhdojë.

Me sa duket telefoni i saj ishte me dridhje.

Momenti qesharak është kapur nga operatori profesionist, Jim Costa, të cilën e ngarkoi menjëherë pas kësaj në Youtube.

Ai shkroi: “Ky është një fragment nga një dasmë qesharake, në Mission Beach Women's Club në San Diego, Kaliforni”.

a.k/NOA

315
KOMENTE
  • rosa e kuqe10:16 - 01 Nëntor 2011
    shum e madhe kjo