Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Jennifer Lopez në kërkim të talenteve
English

Jennifer Lopez në kërkim të talenteve

Londër, 5 nëntor NOA - Jennifer Lopez ka mbërritur në Buenos Aires në kërkim të talenteve për “reality show” “Q’Viva! The chosen!” që është një prodhim në të cilin do të bashkëpunojë së bashku me ish-bashkëshortin Marc Anthony. pjesëmarrja dhe thërritja e konkurrentëve në këtë shfaqje do të bëhet nëpërmjet rrjeteve sociale si Facebook, Twitter apo dhe YouTube, ku të interesuarit do të fusin materialin e tyre, në shpresë për tu thërritur në ndonjë provë. Endemol do të jetë investitori i kësaj serie, që do të xhirohet në Angli, Spanjë dhe Portugali. r.b/NOA

KOMENTE
  • Astri Krasniqi01:19 - 05 Nëntor 2011
    m e fal jam astri po kam deshir m e njeri i fashme edhe po kam deshir me pa s fam