Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Edhe Chelsea me Realin në garë për Benatia
English

Edhe Chelsea me Realin në garë për Benatia

Udine, 6 nëntor NOA - Rritet numri i ekipeve që dëshirojnë të kenë në skuadrën e tyre. Mbrojtësi 24-vjeçar me origjinë franko-marokene i Udinezes prej kohësh është duke u ndjekur nga Paris Saint Germaina, Milan dhe Juventus. Orët e fundit është bërë e ditur se nga Spanja dhe Anglia janë tre klube shumë të mëdha në gjurmët e lojtarit: Chelsea, Manchester United dhe Real Madrid. Megjithatë Benatia vështirë se dot largohet nga Udineze që në merkaton e janarit dhe më e mundshme është një shitje e tij në qershor tek skuadra e Chelsea që është e gatshme të ofrojë një shifër rrotull 11.5 milionë eurove. r.b/NOA

KOMENTE