Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
CR7, xhest antisportiv tifozëve boshnjak
English

CR7, xhest antisportiv tifozëve boshnjak

Bosnje, 12 nëntor NOA - Cristiano Ronaldo ka humbur durimin. Talenti i futbollit portugez, më përfaqësuesen e tij në Sarajevë, i është përgjigjur tifozëve ose më saktë provokimeve të tyre në Bosnje duke i drejtuar gishtin e mesit. Gjatë pjesës stërvitore para ndeshjes, CR7 është ndjerë i bezdisur nga të pranishmit që i drejtonin atij një dritë laseri jeshile dhe me anë të koreve të shumta kuptohej qartë se ishin në mbështetje të Leo Messi. Këtë herë Cristiano Ronaldo nuk u rezistoi dot dhe u përgjigj në një mënyrë shumë pak të edukuar. Edhe 2 shtatorin e kaluar, me rastin e ndeshjes Qipro-Portugali, lojtarit portugez iu desh të suportonte koret në favor të talentit argjentinas. r.b/NOA

KOMENTE
 • nr 17523:35 - 13 Nëntor 2011
  xhest palidhje kan bo tifozat e bosnjes qe kurr top me sy skan pa :) . ronalldo osht nr 1 si per kultur si per krejt .I madh osht :)
 • Niti Mehmeti16:13 - 13 Nëntor 2011
  nuk osht e vertet qe i ka ofenduar cr7 boshnjakt ama kqyrja llaserin en ftyr cr7 e qata jau ka qit gishtin :p
 • belinjho14:43 - 13 Nëntor 2011
  kush e shkruajti kete nuk shkruhet " XHEST " por ( gjest ) ...... ju lutem mos beni gabime gramatikore ..
 • Blondi Beqa14:23 - 13 Nëntor 2011
  yessssssss, this is the best alla C. RONALDO, per te gjith ato qe e kane inat ja pergjigja, gooooooooo CR7
 • Tiku Gj22:10 - 12 Nëntor 2011
  po ky eshte nje lojtar fundurin ase te themra nuk i vete mesit ky
 • Jetmiir08:55 - 12 Nëntor 2011
  Mir javv ka bo se e lypinn. Bravvo Ronaldo Legend
 • Alban Rama08:24 - 12 Nëntor 2011
  Mir ju ka bo sosht gjest jo sportiv kyy na vjen keq :P brravo ronaldoo :)
 • Gani Salihu04:55 - 12 Nëntor 2011
  pak gishtin e mesem, ka vyt me nxjerr,,, gulinovin e mi pshurr n'qaf boshnjakt pisa, pthy far e flliqtishin bre si boshnjak mo kan than dajama,,,,
 • bani juventini01:50 - 12 Nëntor 2011
  shume mire ja ka bo se ashtu e kerkun