Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Avokati: Timoshenko është sëmurë, nuk po kurohet
English

Avokati: Timoshenko është sëmurë, nuk po kurohet

Kiev, 16 nëntor 2011, NOA- Ish-Kryeministria Ukrainase Iulia Timoshenko është e sëmurë dhe është në burg e nuk po kurohet në mënyrën e duhur.

Kështu shprehet Serghei Vlasenko, njëri nga avokatët e ish-zonjës së hekurt, në sajtin zyrtar të saj.

Sipas avokatit heroina e revolucionit portokalli ka ndenjur shtrirë në krevat për 10 ditë me radhë dhe deri dje nuk i është dhënë asnjë kurë mjekësore, dhe as ndonjë diagnozë e kualifikuar.

a.y/NOA

KOMENTE