Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Franco Nero mbush 70 vjeç
English

Franco Nero mbush 70 vjeç

Romë, 16 nëntor 2011, NOA- Franco Nero, aktori italian mbush 70 vjeç më 23 nëntor, por nuk i demonstron aspak.

një prononcim për mediat italiane ai shprehet se nuk i ndien vitet mbi shpinë dhe se i duket se kanë kaluar shpejt.

një intervistë më të zgjeruar ai rrëfen për jetën e tij, për projektet e tij dhe për filmat e xhiruar në Itali dhe jashtë saj, rreth 190.

“Në Itali kur arrin një farë moshe nuk punon më, nuk është si në SHBA, me Al Pacinon, Shon Connery dhe Hopkins”, shprehet Nero.

a.y/NOA

KOMENTE