Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Juventus shfaq interes për Damianon
English

Juventus shfaq interes për Damianon

Torino, 17 nëntor NOA - Leonardo Damiao. Është ky ermi i fundit që po qarkullon në ambientet e klubit të Juventusit për merkaton e qershorit. Sulmuesi 22 vjeçar i skuadrës braziliane të Internacional të Porto Alegre është në emrat e parë në listën e Paratici, në udhëtimin e tij në Brazil. Flitet se Juventus është e gatshme të bëjë dhe një ofertë reale për talentin e ri, ku sipas të përditshmes italiane Tuttosport, një sponsor i fuqishëm do të investojë dhe bëhet fjalë pikërisht për Fiat-in. r.b/NOA

KOMENTE