Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Rrëfimi i të miturit: Seks dhe drogë në takimin me priftin
English

Rrëfimi i të miturit: Seks dhe drogë në takimin me priftin

Genova, 16 nëntor 2011, NOA/ Arjola Ymeraj- Don Sepia më telefonoi duke më ofruar koka, por unë në momentin e parë mendova se do më jepte Coca Cola.

Janë fjalët e një djali të mitur 16 vjeçar me origjinë shqiptare i pranishëm mes viktimave të supozuara të priftit të arrestuar në muajt e kaluar në Genova të Italisë, për abuzime seksuale dhe përdorim e shitje të lëndëve narkotike me të mitur.

I riu tregon se prifti e kishte numrin e telefonit të tij sepse një miku i tij maroken e kishte telefonuar nga celulari i tij.

Për këtë rast, në dëshminë para hetuesve i riu shqiptar dëshmoi se kishin lënë një takim me priftin për të pasur raporte seksuale por më pas ky takim u anulua sepse prifti e kishte marrë në telefon duke i thënë se takimi ishte shtyrë, sepse ai kishte pasur disa punë.

Majin e kaluar prifti Riccardo Sepia u prangos nën akuzën për marrëdhënie seksuale me të mitur, ndërsa kjo është dëshmia e fundit e ditës së djeshme krahas atyre të dhëna nga disa të rinj të tjerë në muajt e mëparshëm.

a.y/NOA

KOMENTE
  • Kryeziu Luan20:41 - 18 Nëntor 2011
    ka shum ne gjith boten ksi pedofila duhet te vriten kta te gjith
  • Altin Smith15:51 - 17 Nëntor 2011
    o njerez kisha nje ide, pa dshur te politizoj asgje! te shkruajme te gjithe ne status me germa te medha : UNE JAM KRESHNIK! te shohim sa njerez e duan vendin e tyre.F.C.U.K POLITICS!
  • Altin Smith15:48 - 17 Nëntor 2011
    kujdes prift se te gjen belaja me shqiptarin, para se te japesh llogari te Zoti!