Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Të shtënat te Shtëpia e Bardhë, mandat arresti për 21 vjeçarin
English

Të shtënat te Shtëpia e Bardhë, mandat arresti për 21 vjeçarin

Uashington, 16 nëntor 2011, NOA- Pas të shtënës së të premtes së kaluar të ndodhur në ambientet afër Shtëpisë së Bardhë, është lëshuar një mandat arresti ndaj një të riu 21 vjeçar.

Këtë lajm e bëjnë të ditur burime të sigurisë amerikane, “Agjentët tanë ishin në rrugën e 16-të në Constitution Avenue kur dëgjuan të shtëna dhe panë dy persona të largohen me vrap, njëri prej tyre u gjet vetëm pak më pas”, u shpreh zëdhënësi i shërbimeve sekrete amerikane Ed Donovan.

a.y/NOA

KOMENTE