English

Schwarzenegger vuan plagët në kokë, i mori gjatë xhirimeve

Kaliforni, 21 Nëntor 2011 NOA/ R.Bulku - Një aksident i vogël për në setin e xhirimeve të filmit “The last stand” të Albuquerque, por me pasoja jo po aq të vogla.

Aktori i famshëm i "Terminator", ish-guvernator i Kalifornisë ka përplasur kokën duke marrë një plagë të rëndë në pjesën e ballit.

Lajmi është bërë i ditur nga vetë Schwarzy, i cili në profilin e tij të Twitter ka falënderuar personelin mjekësor që e ka kuruar dhe i ka lejuar atij të kthehet në punë, raporton agjencia e lajmeve NOA.al.

Aktori në lidhje me këtë ngjarje ka postuar dhe një foto të këtij incidenti, foto që ju po e shihni përbri këtij lajmi.

r.b/NOA

KOMENTE