Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Makina e vjedhur në Bullgari, korçari në polici
English

Makina e vjedhur në Bullgari, korçari në polici

Korçë, 3 dhjetor 2011, NOA- Operacioni i policisë i koduar “Vjeshta II” bëri të mundur ndalimin e 58 vjeçarit Esat Sulejmani nga Korça.

Burime zyrtare nga policia e këtij qyteti bëjnë me dije për agjencinë e lajmeve NOA.al, se ditën e djeshme, në qytetin e Pogradecit, në cilësinë e provës materiale të ndaluarit iu bllokua mjeti Mercedes Benz kamion, i cili pas verifikim të kryera ka rezultuar i vjedhur në Bullgari, dhe më pas i trafikuar në vendin tonë.

Lidhur me këtë rast nisën hetimet për veprën penale “Trafikim i mjeteve motorrike”.

a.y/NOA

KOMENTE