Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Milan-Tevez, City ul çmimin
English

Milan-Tevez, City ul çmimin

Milano, 3 dhjetor NOA - Një hap i vogël, por i rëndësishëm i Milanit që po hap një tratativë reale për të sjellë Tevez në skuadër. Manchester City faktikisht i ka bërë të ditur agjentit të lojtarit argjentinas, Kia Joorabchian, që mund të jenë të kënaqur dhe me 3 milionë nga 4 të kërkuara për huazimin që mund të bëhet deri në fundin e qershorit. Në këtë mënyrë mund të themi se tratativa vazhdon të ecë përpara deh për tu theksuar është dhe dëshira e fortë e Tevez për tu veshur kuq e zi. Momentalisht mund të themi se i takon Milanit që të marrë një vendim dhe java e ardhshme mund të jetë shumë e rëndësishme në lidhje me mbarëvajtjen e kësaj tratative. Për tu sqaruar mbetet dhe çështja e pagës së lojtarit. r.b/NOA

KOMENTE