English

Gruaja me buzët më të fryra në botë, pas 100 ndërhyrjesh (FOTOT)

Moskë, 4 Dhjetor 2011 NOA - Një grua në një përpjekje për t'i ngjarë protagonistes së famshme të Roger Rabbit, Jessica, ka vendosur t'i nënshtrohet më shumë se 100 injeksioneve në buzë duke u bërë gruaja me buzët më të fryra në botë.

Kristina Rei, 22 vjeçe, estetiste thonjsh jeton në Shën Petërburg të Rusisë. Që kur filloi t'i nënshtrohet botoksit në moshën 17 vjeçare, ajo ka harxhuar më shumë se 6 mijë dollarë dhe fiksimi i saj nuk është zhdukur ende.

"Unë mendoj se dukem bukur dhe kjo më bën të lumtur. Ndonjëherë më fyejnë në rrugë, por për mua kjo nuk ka rëndësi. Dua të jem edhe më ekstreme. Dua të dukem si protagonistet e filmave të animuar", - thotë Kristina, raporton agjencia e lajmeve NOA.al.

Ajo thotë se fyerjet nuk e largojnë nga qëllimi i saj, i cili është për ti zmadhuar gjithnjë e më shumë buzët e saj. Së fundi Rei thotë se do të bëjë ndërhyrje kirurgjikale në gji dhe hundë, dhe pastaj te veshë.

Vetëm atëherë përfundimisht do të duket si protagonistet e filmave me kartona.

a.e/NOA

KOMENTE
 • Linda Visi12:15 - 11 Dhjetor 2011
  nderyrja eshte gjeja qe nuk me pelqen ne jete.....
 • hasi22:05 - 05 Dhjetor 2011
  nuk asht gje e mir kjo
 • Nardi 198820:41 - 05 Dhjetor 2011
  edhe gjyshja ime duket me e re nga kjo
 • Attdhe Krass17:51 - 05 Dhjetor 2011
  kjo te demton shikimin hahha :P
 • Irini Joanidhi17:47 - 05 Dhjetor 2011
  kjo qenka dreq fare
 • Arba17:37 - 05 Dhjetor 2011
  kjo nuk duket si 22vjecare...o zot sa fiksim i keq ky uhauhauhauha
 • lala12:46 - 05 Dhjetor 2011
  ashtu si te fal zoti osht me se miri ai e din se qka te ka hije ty e qka jo
 • Bani Bannyn11:22 - 05 Dhjetor 2011
  me shun ngjan me nje SHEJTAN :@
 • arturo10:33 - 05 Dhjetor 2011
  ee cfar njerezish ka kjo bote,,nuk kuptojne se e shemtojne vetene tyre ne vend qe ta zbukurojne
 • boys23:59 - 04 Dhjetor 2011
  sa te qmendur jan njerezit aman