English

Michel Obama ju mëson të visheni si një Zonjë e Parë (Foto)

E dielë, 4 dhjetor 2011, NOA - Pas inaugurimi e burrit të saj, si President i SHBA, veshjet e Michelle Obamës kanë tërhequr vëvemndjen e të gjithëve.

Në vitin 2009, ajo u cilësua si një nga femrat më të bukura në botë. Në të njëjtin vit, Zonja e Parë është nderuar për rolin e saj në modën amerikane - dhe të gjithë botën me hirin, elegancën dhe stilin e guximshëm.

Por, Michel Obama nuk ka vendosur të rrijë duarlidhur. Ajo ka botuar librin e saj të parë, Komandatja CHIK: Çdo grua duhet të kurojë imazhin e saj, njësoj si një Zonjë e Parë.

KOMENTE
  • rrota720:37 - 04 Dhjetor 2011
    Arusha zez vertet arush