English

E pabesueshme, por e vërtetë: Bën seks me 37 800 vajza të virgjëra

Tonga, 5 Dhjetor 2011 NOA - Është e frikshme ta besosh, por ka ndodhur vërtet, një burrë afrikan ka bërë seks me plot 37 800 femra, që të gjitha të virgjëra.

Hamshori që fuste në shtrat çdo ditë nga dhjetë femra të virgjëra, është personi që shihni në foto.

Ai quhet Fatafehi Paulah dhe është mbreti i Tonga, një mbretëri e vogël, ishull në zonën e Afrikës.

Mediat amerikane kanë arritur të zbulojnë faktin dhe citojnë pohime nga ishulli-mbretëri, simbolin e të cilit e shihni në këtë foto të dytë. Ata zbuluan se ky marshim seksual ka ndodhur nga viti 1970 deri në vitin 1984, për afro një dekadë e gjysmë me radhë, periudhë kur Fatafehi Paulah ishte mbret i Tonga.

Për më tepër, mbretëria e Tonga ka mbajtur statistika për të gjitha femrat e virgjëra që çvirgjëronte Fatafehi Paulah.

e.t/NOA

KOMENTE
 • Gzim Bytyqi05:12 - 07 Dhjetor 2011
  Pse more po e shani a prej xhelozis, i lumte kalemi kti far mbreti...
 • Celebi Destani19:11 - 06 Dhjetor 2011
  ZOTI TPEKT XHENEM CKA I THUNI KTINA IDIOT INJORANT KATIL IKA MAR NCAF VAJZAT E SHKRETA IKA DHUNU PSE MOS EKAN BO ME DESHIR ME KET FTYR MAJMUNI FAR MRETI FAR HAMOMI INJORANT KA SHPERBLIM EDHE PER KET....
 • Ibro Mihalica17:52 - 06 Dhjetor 2011
  hajde rren hajde veq ni past prish me at shkopin qe e mbajn mretat hahahhaha po mos besoni kot o pipell
 • E Ag14:51 - 06 Dhjetor 2011
  zoti te vraft o pis mut koke kan bre dalsh fare me siguri shumicen jake ba me dhunnn po spaske sen ne ket bot as boten tjeter spot dojka kerkush bile as zotii ti koke njani pi mekatarvee me te mdhaj ne ket bot ne dhe tjetrenn jazik te koft
 • Liridon Zeqiri13:18 - 06 Dhjetor 2011
  hehe jet a jet sa te posht sa per pijet her te kenaq her te idhnon po mir osht a per
 • Bajram Rizahu HACK12:35 - 06 Dhjetor 2011
  O haver bre q*nana ja paske :D
 • Samir Uka11:29 - 06 Dhjetor 2011
  Nuk paske qka me shkru veq perpara ahahahhahah Ishalla nuk merr sysh
 • Shiptari8005:14 - 06 Dhjetor 2011
  Dalt faret me rrac e me koc,edhe shkon ndoshta krenar per ata qe ka ba se ashte ken Mbret,jo m'fal ka ken mutttttt...