English

Pamje krejt e re për Scarlett Johansson (FOTOT)

SHBA, 5 Dhjetor 2011 NOA/Rid Bulku - Flokë shumë të shkurtër në ngjyrë gështenje të errët me reflekse të forta të kuqeje, lëkurë e butë, gati prej porcelani dhe asnjë buzëqeshje.

Një Scarlett Johansson jo e zakonshme pozon sensualisht për Interview Magazine duke treguar një look të ri dhe linja tepër perfekte, aq sa të bën të dyshosh për “origjinalitetin e saj”.

Aktorja, e cila prej pak kohësh ka mbushur 27 vjeç, është thuajse e paindetifikueshme nën këtë paraqitje të re, por si gjithmonë mjaft sensuale dhe provokuese, raporton agjencia e lajmeve NOA.al.

Scarlett shfaqet tepër e dobët në këto foto, krahasuar me disa imazhe të saj që qarkullonin kohë më parë në internet, në të cilat dukeshin qartë format e saj të bollshme dhe mjaft turbulluese.

r.b/NOA

KOMENTE