Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Mallra kontrabandë, pranga për tregtarin
English

Mallra kontrabandë, pranga për tregtarin

Korçë, 10 dhjetor 2011, NOA- Një 43 vjeçar nga qyteti i Korçës përfundoi në prangat e policisë nën akuzën për “Tregtim dhe transportim i mallrave kontrabandë”.

Burime zyrtare nga policia e Korçës thanë për agjencinë e lajmeve NOA.al se Gëzim Gega u arrestua pasi gjatë kontrollit të ushtruar, në dyqanin e tij, në tregun e Korçë, iu gjetën dhe sekuestrua 13 arka me birra, 15 shishe vere dhe 10 bidona me vaj, me mbishkrime në gjuhë të huaj, mallra që dyshohen se janë kontrabandë.

a.y/NOA

KOMENTE