Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Chelsea, në sulm për Robinhon, Milan në rrezik
English

Chelsea, në sulm për Robinhon, Milan në rrezik

Londër, 13 Dhjetor 2011, NOA/ Rid Bulku – Bombë në merkato e lëshuar nga Daily Star, sipas së cilës Chelsea është e gatshme të kryejë një sulm në drejtim të Milanit për Robinho.

Lajmi vjen nga Anglia dhe orët e fundit duhet thënë se zërat në lidhje me këtë marrëveshje janë shtuar së tepërmi.

Sipas të përditshmes angleze, “Blutë e Londrës”, po kërkojnë të shfrytëzojnë tratativën që do të sjellë Tevez tek Milan për të marrë nën kontroll kartonin e sulmuesit brazilian, raporton agjencia e lajmeve NOA.al.

Robinho vlerësohet nga Milani 20 milionë euro. Këto janë para të cilat padyshim do ta ndihmonin klubin kuq e zi për të mbyllur pa problem marrëveshjen për argjentinasin e Manchester City.

r.b/NOA

KOMENTE