Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Krasic, Janari 2012 e gjen tek Manchester United?
English

Krasic, Janari 2012 e gjen tek Manchester United?

Torino, 15 Dhjetor 2011, NOA/ Rid Bulku - Krasic dhe Juventus janë gjithnjë e më larg njëri-tjetrit.

Mesfushori i krahut, futbollist me origjinë serbe, tashmë duhet thënë jashtë nga çdo plan i teknikut Conte, mund të braktisë Torinon që në merkaton e janarit 2012, raporton agjencia e lajmeve NOA.al.

Mbi të është hedhur bindshëm në sulm skuadra e Manchester United, që në javët e fundit ka humbur shumë lojtarë në organikën e saj, si pasojë e dëmtimeve të shumta.

Lexoni gjithashtu: Kaka largohet nga Real Madrid, futet në dëshirat e Tottenham

Bazuar në atë çka shkruhet nga "Daily Mirror", Alex Ferguson është i gatshëm t'u kërkojë bardhë e zinjve në formë huazimi Milos Krasic.

“Djajtë e Kuq” megjithatë duhet të mposhtin konkurrencën e Chelsea për të siguruar shërbimet e mesfushorit pasi dhe skuadra e Villas Boas ka shfaqur interes për Krasic.

r.b/NOA

KOMENTE