English

Britney Spears në prag të martesës së tretë

Los Angelos, 17 dhjetor 2011, NOA- Këngëtarja amerikane Britney Spears, tashmë 30 vjeç do të martohet me shokun dhe ish-agjentin e saj Jason Trawick.

Këtë lajm e ka deklaruar vetë çifti, ndërsa për Spears bëhet fjalë për martesën e tretë.

Trawick, 40 vjeç i lidhur me këngëtaren që nga koha kur transmetohej “Access Hollywood”.

Spears në profilin e saj në Twitter shkruan se, Jason i ka bërë një surprizë të cilën e priste due hamendësuar për një unazë fejese.

a.y/NOA

KOMENTE
  • Noider El'Medico13:22 - 18 Dhjetor 2011
    shyqyr qe po na martohet britney se nuk me kishte zene gjumi dje fare per kte pune..