Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: Connection refused in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
I dështon grabitja, hap zjarr në kazino
English

I dështon grabitja, hap zjarr në kazino

Korçë, 17 dhjetor 2011, NOA- Një i ri nga qyteti i Korçës ka përfunduar në prangat e policisë për tentativë grabitje.

Burime zyrtare nga policia e Korçës thanë për NOA.al se, 23 vjeçari Mariol Kolonjari kishte hyrë me synim për të grabitur në një kazino në këtë qytet, por ka dështuar.

Mësohet se Kolonjari pasi nuk ka gjetur para në kazino ka nisur të hapë zjarr.

Lidhur me këtë rast uniformat blu mbërritën në vendngjarje dhe bënë arrestimin në flagrancë të Kolonjarit, i dënuar edhe më parë për plagosje.

a.y/NOA

KOMENTE