Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Juventus, Borrielo në janar
English

Juventus, Borrielo në janar

Torino, 21 Dhjetor 2011, NOA - Në vitin 2010 kishte refuzuar transferimin, por tani Marco Borriello me sa duket ka ndryshuar tërësisht ide.

Sulmuesi, faktikisht mund të përfundojë në Torino që në merkaton e janarit dhe kjo me synim që të pasurojë repartin e sulmit në skuadrën e bardhë e zinjve.

Juventus kërkon një formë huazimi me të drejtë blerje, por Roma duhet thënë se ka caktuar çmimin: 12 milionë euro.

Në krahun tjetër konfirmohet interesi për Martin Caceres, raporton agjencia e lajmeve NOA.al, ku edhe por të kërkohet formula e huazimit me të drejtë blerje.

r.b/NOA

KOMENTE