Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Tevez dhe Milan afrohen sërish
English

Tevez dhe Milan afrohen sërish

Milano, 23 Dhjetor 2011, NOA – Milani afrohet sërish në mundësinë për të pasur Tevez në skuadër.

Në samitin e Londrës me misionarët e City, faktikisht, klubi i kuq e zinjve ka prezantuar një ofertë të re në drejtim të shoqërisë angleze dhe më saktësisht në drejtim të Marwood: 3 milionë për huazimin e menjëhershëm dhe 20 milionë për blerjen e tij përfundimtare.

Një ofertë që Manchester City e ka pëlqyer, raporton agjencia e lajmeve NOA.al.

Tentativa e fundit e Gallianit ishte ajo e një huazimi falas dhe me një shifër për blerjen e lojtarit e cila ishte fiksuar në 23 milionë.

Të rejat e fundit duhet thënë se e akne thjeshtëzuar së tepërmi marrëveshjen drejt një suksesi të mundshëm.

r.b/NOA

KOMENTE