Lajme > Lajme Ditore > Janar - Mars 2012 > Lajmet e datës 10 Janar 2012
 

Për një gjoks të bukur, 3 receta mjaft të dobishme

Doni te keni gjoks të fortë e të rrumbullakët? Disa të fshehta por të realizueshme.

1. Në një litër ujë hidhni disa lule livando, hithra, kamomil dhe i lini ashtu një natë.
Të nesërmen me ujin e aromatizuar bëni masazh.

2. Merrni pak vaj bajamesh kamomil dhe pak livando...Një masazh me këtë përzierje sjell rezultate të larta.

2. Shtypni një mollë së bashku me lekurën dhe vendoseni mbi gjoks për 10 minuta.

Shkruani KomentinKOMENTE
 • Dardan Daci 21:17 - 28 Maj 2012
  owawaw qi paska cicat kjo si te ajo qika te kenga op mamica me ato cica
 • Gezim Muhametaj 11:49 - 28 Maj 2012
  KY ESHT GJOKES
 • Shkodran Boszmani 10:55 - 28 Maj 2012
  Kuku Ja rujzt zoti shneten ksaj edhe Gjoksit Sajj se nime t`koka BUme edhe paska njeri Qa Mleejj ntaa AWAW
 • Agim Xhemajli gima 10:20 - 28 Maj 2012
  po shum xhoksate fort ete buker po veq nje recept 2 oresh kish mjaftue por kta xhoksa
 • Eduwin Hoyos Cifuentes 01:51 - 12 Janar 2012
  pergjiks
 • Valdi Teqja 18:23 - 11 Janar 2012
  vetem selikoni e bon perfekt
 • Doony Fier 18:11 - 11 Janar 2012
  po efektet anesore kush jane ??????????
 • Uki Mustafi 16:46 - 11 Janar 2012
  un e kam degjuar se per nje gjoks te bukur duhet te hani sperm prej mashkullit ndikon shume e kan provuar shoqet e mia dhe ka dal pozitiv
 • Drita Haxhibeqiri 16:23 - 11 Janar 2012
  kjo mund te vlej vetem per fortesi apo qfardo gjeje tjeter te gjoksit , por absolutisht qe jo per zmadhimin e gjoksit . !!!
 • ana 16:16 - 11 Janar 2012
  hahahahahaahah
 • G'man Kerozina 14:38 - 11 Janar 2012
  hahaha @[130857270262089:0]
 • bali 14:28 - 11 Janar 2012
  po kto jan sa per ti mashtruar te tjeret
 • Niku Kreshniku 14:24 - 11 Janar 2012
  per nje gjoks te fort si guri ja vlen ta puthesh
 • ^^ 14:10 - 11 Janar 2012
  Renn osht :P
 • Adela Ziko 13:54 - 11 Janar 2012
  po hithratt ca jian????
 • Cagot Perfekte 13:10 - 11 Janar 2012
  sa here duhet praktikuar kjo
 • Nisa Red 12:03 - 11 Janar 2012
  lulja e livandos mendoj se e ka fjalen per lavanden
 • era 09:33 - 11 Janar 2012
  Kush eshte lulja e livandos,dhe ku gjendet ajo??
 • petrula 16:41 - 10 Janar 2012
  per nje gjoks te fort dhe te ngritur
 • Liridon Zeqiri 16:22 - 10 Janar 2012
  valli e pa besushme por e vertet apo provoni mos nguroni ok