English


Djali me Penisin më të madh në botë(VIDEO 1+2)

Kemi dëgjuar për shumë histori të ndryshme dhe mjaft probleme mjekësore që njerzit kanë kaluar apo janë mbyllur në vetvete apo në shtëpitë e tyre nga turpi ato mënyra e të ndierit keq në sy të të tjerëve, shokëve dhe miqve.
Në videon e mëposhtme që është mjaft e qartë, tregohet jeta e një djali që ka një problem, pasi organi i tij genital i ka kaluar përmast e normales dhe ai tregon për jetën e tij të përditshme.

Ndiqni videon:
1
382

dhe video 2 regjistruar pak më vonë

383

KOMENTE
 • Albinot Shaljani09:42 - 20 Janar 2014
  qe do kush me pa timin tregoni jav tregoj llaif heheh
 • Albinot Shaljani09:40 - 20 Janar 2014
  He hehe ma te madh e kam une
 • Denis Jashari18:24 - 20 Gusht 2013
  spo besoj valla spo besoj
 • andi16:17 - 01 Tetor 2012
  fute ngoje tani...
 • Mister X11:06 - 01 Tetor 2012
  ik mor ky esht peder shife pak me kujdes te pasqyra ky ska K** fare esht pederast dhe e ka bo kot ket video te montume pa lidhje fisqiri rrin ten diten tu i ra buthes dhe bo kot ktu me video te montume plera.
 • Ram 17:13 - 29 Shkurt 2012
  te video 2 nuk eshte e vetete sepse atij nuk ii del ne pasqyr eshte monstazh
 • Feki Ibo15:50 - 28 Shkurt 2012
  ajde çika çika --lumet ju cfar djaloshi u ka dal heheheh lumja nafag e tij hehehehe
 • Bessnikk Mazrekuu14:13 - 28 Shkurt 2012
  shikojenii te fotoja e dytt ne pasqyre nuk i dell k*** po rnn oshttt aiihaa
 • PALLMADH18:36 - 26 Shkurt 2012
  PALLDERR
 • be-sa22:51 - 25 Shkurt 2012
  ooooooo mos i beso i keso gjana po ai si ngarenke e si i mshojke penisin me kam ae dini shka don me than me i mshu penisit ashtu e cfar montazash bajn sot.
 • Luli Luga19:20 - 22 Shkurt 2012
  kuuuuuuuuuuurr sasht e vertet e kish ba montazh te mir a ma e vetret kurr smund me kan bile hiq smu dok aq interesant sdi qka e shikova ket video palidhje
 • mufcc16:34 - 22 Shkurt 2012
  Shuj more po a jeni budall far rrene e kallt :P
 • Mario EminƎm Show16:19 - 22 Shkurt 2012
  psss sa gjynah,,,,
 • Goca Hekurt14:03 - 22 Shkurt 2012
  hahahahahahaha..........sa interesante do ishte siku te ekistonte vertet nje qn i tille...hahhahaaha.......qenka sh simpatik ky qui,kush e di kush e ka inat qe ja ben kete gje...FXuck inatgjite...
 • Arif Rrahimi13:31 - 22 Shkurt 2012
  AHAHAHAHHAHA SA INTERESANTT AHAHAH PO NUK PO BESOJ KURR KURR
 • Besnik Memisi19:46 - 13 Janar 2012
  qfare gazuzi sun epaska montu mire videon.veq edhe nje kembe pi mungojka taman me 4 hihihih
 • Albin Dobreva15:35 - 13 Janar 2012
  nuk osht e vertet !!
 • bali13:01 - 13 Janar 2012
  epaska fry ^ me pomp ki shoku he ska edhe pela sun ireziston se jo femra
 • Lilo Albania11:24 - 13 Janar 2012
  marshalla marshalla, me pambuk e ka mbushur hahaha u prish bota po si nuk doli nje aty ta kapte prek bibilushi ate e ta hiqte zvar... po nuk ndodhin ne shqiperi keto gjera ndodhin atje ku njerzit jan lepuj...
 • erisina10:59 - 13 Janar 2012
  kot ky seshte e vertete ai e gjuan me kembe dhe nuk e ndjeka.......ka futur dicka aty te kemba e pantallonave nuk eshte e vertete.......
 • yp xhixhi10:12 - 13 Janar 2012
  ky mir qe e ka aq po kot qe eka se se ka orgjhinal po eka made ik china dhe kot qe e ka aq si fshes rrugesh
 • Ferdinand Lacuku14:23 - 12 Janar 2012
  mir qe e paska alamet.. por ky te bej vidjo porno e po ja qe nuk ka as femra por ka kafshe