English


Jam një e droguar seksi. Kam fjetur me më shumë se 1 000 burra

Crystal Warren, një menaxhere shitjesh me pakicë tregon pa asnjë hezitim për jetën e saj seksuale deri tani në këtë moshë që ajo është 42 vjeç.
Prindërit e saj ishin divorcuar kur ajo ishte në moshën 5 vjeçare dhe ajo e kishte përjetuar shumë keq këtë ndarje. Në moshën 15 vjeçare ajo humbi virgjërinë e saj dhe deri në moshën 17 vjeçare ajo kishte fjetur me 40 burra brenda kësaj periudhe të shkurtër.
Ajo shprehet se është ndryshe nga gratë e tjera, ka një varësi ndaj seksit dhe mendon gjithë ditës vetëm për seks. Gjatë fundjavave ajo del për të gjetur burra dhe i sjell në shtëpi për të realizuar dëshirat e saj.
një ditë ajo ka pranuar se pati marrëdhënie seksuale me shtatë burra të ndryshëm në 24 orë, ndonjëherë dhe me disa në të njëjtën kohë.
Pasi përjetoi mardhënien e pare seksuale ajo kishte çdo muaj një të tillë dhe dëshironte që ata të ishin të ndryshëm duke përjetuar eksperienca të reja që asaj i sillnin kënaqësi. Dhe në moshën 20 vjeçare ajo ishte plotësisht e varur nga seksi dhe dëshironte gjithnjë e më shumë mardhënie. Ajo nuk është në gjendje të ketë fëmijë dhe përsëri aplikon teknikat e të pasurit një seks të sigurtë.
Gjithashtu ajo shprehet: "unë do të ndihem e urritur për seks nëse nuk e realizoj atë çdo ditë madje dhe 2 herë në ditë. Gjatë pushimeve të drekës dal vërdallë për të gjetur burra"
Pra ajo është e droguar nga seksi dhe nuk mund të rrijë pa të kur ndërkohë ka filluar ti gjejë klientët edhe përmes grupeve në internet.

KOMENTE
 • ariu12:25 - 29 Tetor 2012
  bravo ti je goc per shpi e jo per blloktttttt
 • bukuroshi20:19 - 28 Prill 2012
  vdiqe dhe dore nuk hoqe ,guret e varrit tu befshin k..qe
 • Gisel Cerpia20:10 - 28 Prill 2012
  Urime zonje per rekordin tuaj... Suksese te metejshme dhe ishalla po ju hyn trute ....
 • Bledi Serdari16:14 - 28 Prill 2012
  o redaksia e keni lajm te vjeter kte se kjo tipja ka dal qe dikur ka qen ky pas nje operacioni ne ndryshim seksi kshu qe normal do jet e droguar per seks
 • Visar Brahaj15:11 - 28 Prill 2012
  mase paske qef ne seks hajde ama une jam ne ks ki boll asi qe lupin kso fajza qe kan deshire hajde kur dush bukuroshe
 • Ajlend Medja13:24 - 28 Prill 2012
  ajo mund te kryej marredheni te sigurta se nuk mund te lind sepse ka qen mashkull dhe eshte kthyer ne femer...kur ka deklaruar se me para ka qen mashkull gati sa nuk kan vra veten ato qe kan kryer marredhenie me te...:P
 • Nikol Lokin12:28 - 28 Prill 2012
  e car sexsi munde ti thuash kesaj buh
 • kastrati12:26 - 28 Prill 2012
  po edh un kisha shpre deshir qe te boj seksi me ty po ja qe nuk mund se un jetoj ne kosov
 • Brahim Sedolli11:49 - 28 Prill 2012
  Pasi ke fjetur me 1 000 burra a don qe ta shtoshe edhe nje qe ti baj 2000
 • artur kili te besoj qe ben seks dy tri her ne dit dhe e mban se ke trupin e bukur me respekte..11:41 - 28 Prill 2012
  ta besoj zemer qe ben seks dy a rti her ne dit po ke dhe trupin e bukur qe i mban me respekte
 • Edi Skuka10:38 - 28 Prill 2012
  hajde nje xhiro ktej nga shqipria se mase na del para
 • Dijamant Zhara10:36 - 28 Prill 2012
  kjo kaka e mir shum per pun
 • Dijamant Zhara10:35 - 28 Prill 2012
  kjo koka e mir me mar per praks per ata qe nuk e kan bo kur , me bo si maqin e fliperit , tap paren rraauuurrraauuuraaauuu , edhe tjetri
 • Diell10:14 - 01 Shkurt 2012
  Ca esht ky mashkull si vampire hahhaha . S i rrika trapi dot sduroka .Me ate ke fryk me ju afru c moster i\e shemtut .Ca qefi mund te bojn burrat me nji dhunuse si ajo hahhaha duket si majmun .cao mos ja varni ktyre llojeve djemaaaaaaaaaaaaa .hahhahahhaa
 • gashii22:27 - 31 Janar 2012
  shum bukur veq per para
 • Emrush Sopaj20:39 - 29 Janar 2012
  ti paske deshir muskuloz
 • LIRIAN Gjokaj14:48 - 29 Janar 2012
  Cka jan kta bura apo deshte te thuash burra ......
 • Tina14:35 - 29 Janar 2012
  Ishalla spo ngihet kurre!
 • coleeeeeeeeeeeeeeee 14:19 - 29 Janar 2012
  me sa duket qe e mir per te hequr stresin dhe per te kaluar kohen e lir ........................ hajde cuna se doli dhe per ne ahhahahahahahahah