Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
17 sekretet e burrave
English

17 sekretet e burrave

Ai është i fituar me ty
Meshkujt janë si të humbur kur nuk plotësojnë nevojat e tyre.
Ata kanë performancë ankthi
Burrat kënaqen kur shikon që partneria e tyre është kënaqur
Burrat nuk janë gjithmonë gati për seks
Ai pëlqen kur ju filloni seks e para
Burrat e konsiderojnë seksin të rëndësishëm
Burrat mendojnë shumë për seks..pa hesap
Meshkujt i përgjigjen vlerësimit
Burrat shkojnë më shpejt se femrat
Burrat mësojnë nga etërit e tyre
Meshkujt kanë duan kohë për veten e tyre
Aktivitetet e përbashkëta i ndajnë
Ai është me të vërtetë një dëgjues
Burrat përkushtohen seriozisht
Burrat thonë: "Unë të dua" vetëm me veprime
Burrat bisedojnë rreth ndjesive dhe ndjenjave

KOMENTE