English

Boksieri Amir Khan prezantoi të fejuarën e tij në një party që kushtoi 150 mijë euro (FOTO)

Boksieri Amir Khan ka shënuar një fitore të suksesshme natën e kaluar dhe padyshim një buzëqeshje e madhe reflektohej në fytyrën e tij pasi ka prezantuar të fejuarën e tij para 1000 të ftuarve në një party që kushtoi 150 mijë euro organizuar në stadiumin Bolton Wanderers Reebok.

Ai dhe e fejuara e tij 20 vjeçare Faryal Makhdoom kanë shkëmbyer unazat e fejesës ku unaza e vajzës kushtonte £ 100.000 platin me tre diamante tronditëse.

KOMENTE