Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Gruaja vdes në një qendër fitnessi. Kujdesni!
English

Gruaja vdes në një qendër fitnessi. Kujdesni!

Kur shkojmë për sport shkojmë për sport. Po ashtu dhe nëpër qendrat e fitnesit. Ndaj kujdes.
Një grua 48 vjeçare në Nikosi të Qipros ka gjetur vdekjen në një fitness pasi po përdorte një aparat për tu dobësuar dhe në të njëjtën kohë atë moment ajo ishte duke folur në telefon.
Pasi përfundoi në spital megjithë përpjekjen e mjekëve ajo nuk shpëtoi dhe shkaku pohuan mjekët ishte nga shkaktimi i elektroshokut!

KOMENTE