Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Sharm el-Sheikh vritet një turist francez
English

Sharm el-Sheikh vritet një turist francez

Një turist është vrarë dhe mbi 20 të tjerë janë plagosur nga të shtënat në pushimoren egjiptiane të Sharm El Sheikut.

Mediat thonë se viktima ishte një turist francez.

Të shtënat ndodhën gjatë një përpjekjeje të disa personave për të plaçkitur një zyrë të këmbimit.

KOMENTE