Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Ledian Ruçi ndalohet nga blutë e Durrësit
English

Ledian Ruçi ndalohet nga blutë e Durrësit

Djali deputetit socialist Gramoz Ruçi, Ledian Ruçi është ndaluar nga policia e Durrësit të hënën pasdite pasi një sasi e vogël droge i është gjetur në makinën e tij.
Në makinën e tij tip “Volksvagen Tuareg” me targa TR 01 41Z e cilaq është në pronësi të babait të tij, është gjetur 1.5 gr lëndë narkotike e llojit kanabis sativa.
Makina në fjalë ishte bllokuar blutë e Durrësit, gjatë një kontrolli të ushtruar në vendin e quajtur “Rrethrrotullimi i Plepave”. Po atë ditë u gjet dhe u sekuestrua në cilësinë e provës materiale një pushkë sportive pa leje e cila përkiste shokut të 28- vjeçarit, Lori Tellolli, i cili ishte së bashku me të në automjet. Më pas gjatë kontrollit të imtësishëm që ju bë nga ekspertët u gjet edhe lënda narkotike.
Ledian Ruci është ndaluar dhe më pas është shoqëruar për në dhomat e paraburgimit.

KOMENTE