English

Selena Gomez prezanton koncertin në Rio De Janeiro (FOTO)

Fytyra e saj mishëron pamjen e freskët të një pafajësie, kështu që nuk është e vështirë për të parë pse Selena Gomez ka bërë emrin e saj si një yll të fëmijëve Disney.
Por duket se Wizards ish aktore Waverly ka ditur shumë bukur të prezantojë imazhin e saj akoma më mirë.
Veshur me një minifund, tepër të shkurtër ajo u takua me gazetarët dhe fotografët në një konferencë shtypi për të promovuar koncertin e saj "We Own the Night' në Rio De Janeiro, Brazil.
Adoleshentja që është vetëm një muaj larg ditëlindjes së saj të 20- ndihet krenare dhe mezi arrin të përmbajë modestinë në veshjet e saj që e bënin të mos ndihej rehat.
Në intervistë këngëtarja dhe aktorja flet për mardhënien e saj me yllin e Popit Justin Bieber dhe tregon revistën që ajo ështënjëlloj si çdo vajzë 19-vjeçare.
"Nëse ju jeni në dashuri, ju jeni në dashuri të plotë, dhe ju vetëm dëshironi të jeni vetvetja. Unë jam me fat që kam gjetur dikë që këtë filozofi ".
Ajo sapo ka përfunduar xhirimet e episodeve të fundit të Wizards Waverly, në Disney e cila ka magjepsur gjithë adoleshentët në tërë botën.


KOMENTE