English


5 çmenduritë e femrave

Mund të themi që s'ka asnjë mashkull i cili nuk ka fantazuar për seks pa kufij dhe pa rregulla. E njëjta gjë vlen edhe për gratë. Edhe pse duket se gratë hyjnë në një marrëdhënie me ndjenja, e vërteta është pak më ndryshe. Ju sjellim 5 fantazi të çmendura të grave të të gjitha kohërave.

1. Xhirime

Edhe pse shumica turpërohen vetëm me mendimin që dikush t’i xhirojë gjatë momentit më intim, pothuajse edhe nuk ekziston grua e cila nuk ka ëndërruar për një rol filmik seks joshës
Xhirimet në shtëpi të bërjes dashuri mund të jetë edukative, por edhe ti zgjojnë ndjenjat të cilat nuk I keni ditur që ekzistojnë. Nëse keni një partner të besueshëm nisuni në aksion, por sigurohuni që xhirimi mos të përfundojë në duar të gabuara

2. Dominanca

Roli i gruas dominant që i bindet mallit të saj mashkull dhe mban të gjitha fijet në duart e një skenë që ndez imagjinatën e burrave por edhe të grave. Lidhja dhe kontrolli në paralojë mund të jetë shumë argëtuese kështu që nëse nuk e keni bërë deri tani, provoni diçka të butë, të tilla si shiriti në sy. Nëse ju pëlqen, partneri juaj me siguri do të jenë mirënjohës.

3. Seks në tresh

Si burrat që ëndërrojnë për të bërë dashuri me dy partnere edhe për gratë është mendimi për të pasur marrëdhënie seksuale me dy meshkuj të fortë, muskulor është shumë stimulues. Që në fantazi s’ka asgjë të keqe të jeni krijues, dhe gjëja e vetme që ka rëndësi është se ne me të vërtetë do të qëndrojë vetëm në kokën tuaj.

4. Seks ne vend publik

Seksit në plazh, në, aeroplan, makinë apo në park e nxit adrenalinën, dhe prandaj edhe me vetë atë ka një fantazi shumë të shpeshtë. A keni një partner i cili dëshiron të provojë gjëra të reja, ose ndoshta për atë gjërat e vjetra provoni për fillim të gjeni një qoshe të qetë ku ju mund të parkojë makinën ose të ulet në stol, dhe pjesa tjetër ua lëshojmë imagjinatës tuaj.

5. Seks të ashpër

Edhe pse gratë po hyjnë në një marrëdhënie seksuale me ndjenja, nganjëherë edhe gruaja ka nevojë për diçka më të ashpër dhe të vrazhdë si skena nga filmi “Instinct Basic ‘. Pasioni i pastër është një shkas i fuqishëm që pothuajse çdo grua të paktën një herë e dëshiron. Nëse hetoni një gjë të tillë, shfrytëzoni menjëherë, por si në të gjitha gjërat dhe në seks ka kufij që duhet ti vendosni menjëherë.

KOMENTE
 • uraani13:34 - 24 Tetor 2012
  Po ndalem tash te seksi tresh ne e dim se meshkujt jan mund themi agresiv en seks oral si dhe deshira per te qen mashkulli me dy femra ashtu i lind ideja edhe femres per te qen me dy meshkuj po mund te them se per femrat shum e'kan deshir me qen me meshkuj se edhe ashtu rrit orgazmat rrit disponimin kshtu qe per meshkuj gjithmon esht anderr per ta me kan me dy femra ?
 • Bannzz Mripa14:32 - 30 Shtator 2012
  Mos u nis prej MOTRES tone o JARAN .!
 • Strano Ledio13:21 - 18 Maj 2012
  ME VJEN QUDI,sa injorante qejane shqiptaret,meshkujt flasin ne emer te femrave pa i njohur fare femrat,qofte dhe partneren e tyre nuk njohin,imagjino flasin x femrat ne pergjithesi.italianet thone nje shprehje te bukur LA VERITA FA MALE por e verteta ngelet e vertete,e gjith sa u than me siper ne lidhje me femrat jan te verteta dhe kete e them nga xvoja ime xsonale,kam qen gjithmon ne gjendje ti zberthej femrat ne thelb,dhe kam arritur ne kete perfundim,kush do te genjeje veten le te vazhdoje ta besoje se femra e tij eshte ndryshe,eshte ne te drejten e tij ta besoje,por mir do ishte te mos prononcohen.respekte kush kupton,kush me shan x vete e ka.TUNG.
 • Rick Ross04:40 - 18 Maj 2012
  ehh i ka lan mendja rob q** po kush cfar det let ket bani gajlen e femrave mshkujve sigurt jeni ato si keni festuar 17 main qe shkruni kta :P bitch please
 • shkembi14:03 - 17 Maj 2012
  Goca e hekurt, hahahahahahah
 • NEPTUN13:34 - 17 Maj 2012
  Ndoshta shume njerez nje gje te tille e gjykojne te padrejte e te turpeshme,gjithkush fantazon dhe perjeton emocione dhe ndjenja te vecanta kundrejte marredhenieve seksuale ne cift,por mendimi ime do te ishte qe midis partnereve duhet te paraqitet nje raporte ne te cilin nuk duhet te ndjehen te kufizuar gjate marredhenieve seksuale,ndaj duhet te shprehin ndjenjat e tyre ndaj partneit pa asnje lloj paragjykimi,nese ekziston nje raporte i tille atehere midis partnereve ekziston nje harmoni e gjalleri absolute,dhe gjithshka behet dhe me e kendeshme ne jeten e tyre te perditeshme..
 • Gjergj Markaj16:19 - 15 Maj 2012
  Phuu qija robt...Xhenerat per Xhenerat jon tu bo me te holl ne kry...Fmit i shohin kto Positme Publike...ka mu bo ktu si n'Gjermani...ku Vajzat 12-13 vjeqare e humbin Virgjinitetin dhe me 14 mbesin shtatzen tzz...dhe kush osht ne Faj...ata qe i Bojn kto Publike duke i msu prej zvogelimit se qfar lezeti ka sexi...Msoni Motrat tona se qfar lezeti ka sexi msoni t'bohem si ata Gjermanet t'pisst...I marroft Zotii ata qe i bin kto gjera.
 • erik17:27 - 09 Maj 2012
  thuani cfare te doni ka femra shqiptare dhe te huaj qe i kan provuar di nje vajze qe ne prill kur ishin me shkollen ne itali per pushime e kapen me 8 quna edhe vajza ishte nga shqiperia
 • Bobii Bobyy00:20 - 06 Maj 2012
  Kjo esht nje gje normale si per meshkuj ashtu edhe per femra Femrat nuk mund te jetojn pa meshkuj poashtu edhe meshkujt s'mund te jetojn pa femra, sa i perket Qmendurive nuk kan edhe aq rendesi sepse gjithkush e ka mmendimin e tij dhe nuk do te thot se te gjith duhet te veprojn njesoj por prap se prap Qmendurit nuk kan te ndalur......;)
 • Tufik Furnella17:08 - 05 Maj 2012
  ja fut kot admini, ka femra qe nuk kan lidhej fare me keto mendimeseksi me i paster eshte tek e tek, prandaj zoti ka ber mashkull e femer, ata qe kerkojne me shum vjen si arsye e dobesis mendore, ose deshira lind nga te mos pasurit. Nuk eshte gje e mire te thuhen te tilla gjera edhe pse mund te ken fare pak realitet brenda ose i perkasin nje perqindje te vogel te seksit femer, kot nuk jan sitet porno, per kete pun jan kush eshte i interesuar mund te kerkoj ne adukt sites. admin kujdes me seksin femer se ne shqiparet e kemi pik te dobet...
 • Gelbaza14:55 - 05 Maj 2012
  po mir qe nuk ju pelqen ,apo ati qe i pelqen.Te mira ete liga qofshin ,por ato qe shkruani vet a e mendoni se femijet tan ,motrat tona,dhe grat tona mund te lezojne keto pislleqe qe juve zotrive nuk ju vin mir ,komentoni per ate qe shfaqet ,jo te shani para e mbrapa.kalofshi mir dhe nese ndonjerit nuk i pelqen kjo gje ,po ka byth te me shaj me emrin e ti te vertet,se nuk shava por flas si vellai cdonjerit nga juve .GENTI LACI-VLORA
 • Fidaim Ademi20:29 - 04 Maj 2012
  kuyku qa jeni ka bon ishalla zoti na ka ne dor vallahin se kuku jen prish krejt
 • ARTUR21:36 - 03 Maj 2012
  Sa per 5 cmendurit kam per te then qe eshte e vertet dhe jo vetem 5 por me shum se 5 jan ato xheste qe ofendojne personalitetin me ose pa deshir gjat mardhenjes seksuale... do doja ti permendja te gjitha por do them vetem disa prej tyre: E konsideroj shum ofenduse dhe degjeneruse xhestin kur nje femer pranon qe partneri te zbrazet ne gojen e saj, gjithashtu kur nje femer shkon me 2 ose me 3 persona njeheresh e cila eshte e detyruar ta ket nje k.. ne goj nje k.. ne p... dhe nje k.. ne byth, ose dhuna qe femres i perdoret me ose pa deshir me menyra te ndryshme dhe poshteruese duke e rrahur duke e peshtyr duke i ber shurren etj etj... Lene pastaj po te hidhemi te anomalit e natyres ose te zgjedhura vet nga njerzit, LESBIKET BYTHQIRAT dhe PEDOFILAT ose PEDERASTAT si te duash mund ti thuash, SHUM FANTAZI E BUKUR E???????? Ctju them sidomos kur pallohen dy meshkuj bashk nuk ka pamje me te bukur apo PEDOFILAT qe perdhunojne femij FANTAZI E PA PAME E? DHE SIGURISHT PER DISA FANTAZIA NUK ESHTE PROBLEM SEPSE ESHTE E VETMJA GJE QE NUK SHQETESON OSE I BIE NJERIT NE QAF, POR NE TE VERTET NUK ESHTE KESHTU SEPSE MOS HARRONI QE PER NJERIUN FANTAZIA DHE REALITETI JAN SHUM AFER.. THRRITINI MENJES SE KETO XHESTE NUK JAN MODELE TE MIRA PER FEMIJET TAN DHE NUK BESOJ SE NDONJERI PREJ NESH DO DONTE QE FEMIJA E TIJ TE PROVONTE NJEREN PREJ ATYRE XHESTEVE QE PERMENDA ME LART.. RRESPEKTE
 • Dea13:29 - 03 Maj 2012
  Kjo esht gje normale nuk e kuptoj pse e beni aq te madhe ket them.....une jam e fejuar dhe jam me bashkshortin tim qe 5 vjet bashk.....kjo esht gje normale natyrale.......nuk ka as nje femen ne bot se nuk i ka ato ndjenje per sex...edhe na femrat jemi si ju meshkujt edhe kafsht kan nevoj per sex e leje nje njeri.....po ka njerz qe nuk jan te cilivizum jan primitiv....une me bashkshortin tim gjithqka kina provu e kimi ba...kjo e forcon lidhjen me bashkshortin....edhe mos me pas nje lidhje serioze me pas vetem nje lidhje sexuale ose "on night stand" nuk esht asgje se gjithkush ka nevoj.......merensi esht nese e ki nje lidhje serioze mos me trathtu po nuk esht gjithkush njesoj....
 • clyde14:19 - 02 Maj 2012
  FENOMENI Shqipetar...per seks arrijme nja 100 komente ne min
 • joni23:37 - 29 Prill 2012
  Pesh te gjithve, i lexova te gjitha komentet e deri tanishme natyrisht dhe tekstin e ADM. jan disa gjera qe njeriu edhe nese i mendon nuk duhet ti perhap sepse nje person tjeter me nje mosh tjeter i keq kupton, nuk eshte mire te shahet ADM edhe pse mund te ket shkruajt gabim. ajo shkruhet si fantazi por nese ndonje nga te afermit e mi ose tuaj e ben realitet asnjerit nuk i pelqente. dhe mendimi im per femren eshte: Se eshte edukatorja e brezave qe rriten dhe neve duhet te ndihmoim ate duke e ndikuar per mendime te mira dhe jo per fantazi te shfenuara. juve mund te mendoni se secili ka mendimin e vet dhe cme duhet mua, por mos harroni se un dhe ti e perbeim shoqerin tone. Shoqerija e mire eshte si ai personi qe shet parfume te mira dhe po nuk bleve do mbash ere te mire, dhe shoqerija e keqe esjye si ai saldatori dhe dhe pu nuk ke pun me te do djegesh rrobat nese i rri afer. Fantazi te tilla i vin vet njerzve edhe nese nuk ja publikon njeri, por mendimet e mira duan pune.
 • Dorjan Dori19:37 - 29 Prill 2012
  femra duhet te kuptoj se momentin e pare kerkon te jete e dominuar ....ka shume taktik dominimi por me femrat e sotme,,,eshte me mire sex me nje less dhe dominim dotal...
 • Less14:00 - 29 Prill 2012
  po e vertet qe esht cmenduri por te provosh dicka te dyt apo te tret sesht asgje por janndjenjat femerore ato.ndjenja sexi nuk ka limit.
 • Kreshnik Ulndreaj16:32 - 28 Prill 2012
  Nuk eshte gjithcka te seksi por gjithcka te seksi mbaron.:)
 • eri Ergit11:30 - 28 Prill 2012
  seksi nuk ka kufi por jo me kaq banalitet admin pyete nje her plaken dhe motren tende do e benit dyshe se na shtive zili fuck admin
 • Leo Janigj17:41 - 27 Prill 2012
  bravo....me ne fund doli nje qe ti thote gjrat ashtu sic jane ne te vertete
 • Palo Almir17:43 - 26 Prill 2012
  lol ska koment shum bukur
 • no name15:49 - 25 Prill 2012
  Kush e ka shkru qet sen mas pari nena vet ja paska kallxu qito 5 qmenduri se ajo vet i ka bo tana ky i ka kallxu tjerve :S
 • Ledio Ibraj13:11 - 25 Prill 2012
  U tregoj un ca dojn Fermat hedhi shampein ne pidh futi llapen nje ore pa pushim deri sa te qaje nga cefi pastaj rrasi karin e mshoj sa te kesh forc beja ne te gjitha pozicionet deri sa ti filloje pidhi ti marr ajer hmmm mu psh kur ma marin anglezet gojore e hajn dhe spermen me vjen lezet per te vdek ashtu me pershqir ke koka rri hmmm ja u di motrat krejtve ne goj kush shan
 • Beni09:22 - 23 Prill 2012
  Mos i perzieni more grat e kohes e burrat me lapera e laperica me pprostitutka,se nuk kena pas na ksi gjysher e stergjysher,kape pak libren n dor e lexo mso najsen e tani shiti men najkujna...All-llahu na ruajt.
 • Xhelal Geci02:20 - 23 Prill 2012
  zoti e ruajt njerzimin nga keto 5 qmendurit . 5 po themi se ka 50...500...5000 qmenduri te tjera ,qe njeriu po prish c'do rregull.gjallesat qe jan ne tok e ruajn ne rregull ekuilibrin qe nena natyr i ka dhen ;...kurse njeriut i ka dhen llogjiken dhe nuk mund ta menagjojne ate si duhet .
 • Dejd Dren23:58 - 22 Prill 2012
  edhe une pajtoheme me adriane te cilen e respekto per mendimin eshendoshe qe ka dha let jet nje shnbulle per te gjithe at te cilet mendoje tja bjen dikujt te keqen ndrsa per veti nuk ju pelqen dhe ju kisha lute te gjithve at qe nuk don me jav ba dikush juve mos ja beni askujt se lendohet si ti me rrespekte ehde per at qe nuk ju pelqen ky komet dhe arktohen me gjera te liga ju ben men qe jeu ju dhe motra apo dikush nga famlij apo edhe gruja jua shtune thiken ne mese edhe provo sa te dhe ty i dhem edhe ati ose asaj
 • Adrian Ademi23:09 - 22 Prill 2012
  TURP TE KENI , JU PO NXISNI GRATE DHE MOTRAT TUAJ PER SEX TRESHE DHE PUBIK, KETO I LEXOJNE TE GJITHE.PSE NUK SHKRUANI SE SI TE MBROHET NJEREZIMI NGA SEMUNDJET E SHEKULLIT. SEXI NUK ESHTE TE SHKEDHEHEN SI GOMERET NE RRUGE.
 • Fuli22:59 - 22 Prill 2012
  Aldi u're a Hard-discount, so Shut up !
 • Bella Cosa20:01 - 22 Prill 2012
  sa te pa mend qe jan disa njerez i duket cudi e madhe kur degjojn apo lexojn te tilla gjona nuk ka asigjo te keqe te kesh deshiren per te provu gjona te reja mbi sexin eshte gjoja me idjote qe thot dikush ( cjan keto gjona apo skeni turp ) turi per te gjallet eshte dhe te gjitha gjonat lejohen ne jet packase njerezit vet i bojn gjonat te pa lejushme dhe mentaliteti i shqipetarit aman kur thon turp.. turp te ken ata qe jetojn me mentalitetin e kohes se baba qemos.. e zgjata shum por nuk me rrihet dhe mua me vjen inat me ata njerez qe nuk i pranojn gjonat e jetes dhe ti pranojn e mir apo e keqe gjithkush bon jeten e vet dhe nuk ka te drejt njeri ti thot se cdo boj me jeten e vet... kaq kisha
 • Pirustae18:45 - 22 Prill 2012
  Filmi quhet 'Basic Instinct' e jo instinct basic. Por femrat jon ma epshore dhe më të egrea vetëm se nuk e shfaqin shpesh
 • Aldi 18:15 - 22 Prill 2012
  Cfar jane keto idiotsira qe shkruani.Kush i ka thene keto gjera?Mbi cfare argumenti bazoheni! Te shkruash gjera te tilla e sidomos ti publikosh ne Facebook eshte krim per cdo te mitur qe i shikon.
 • Tani Morina16:49 - 22 Prill 2012
  shum e bukur per ata qe nuk din qfar eshte seksi
 • Andrianotis 15:31 - 22 Prill 2012
  ee si beni ju si te ndershem te gjith,,,pse ju vjen cudi ju cuna vet nuk keni deshir te shkoni me dy gra njekohsisht,,,po ashtu mendojn dhe femrat ketu ska asgje te keqe,,,mendoni se motrat dhe grat tuaja si vete ne mendje nje gje e tille,,pastaj ku e dini ju sesi e bejne ato ,,,keshtu qe mos flisni kot,,,cdo njeri ka preferencat e tij ne sex sepse te ishin te gjitha njesoj nuk do te kishte asnje kuptim
 • DuLii Spoon13:59 - 22 Prill 2012
  ti a je budall a tka hupen biciklla qy :@:@ paramenoje motren tane tu qi me 2 djem mas pari tana thuj tjerve anej knej ...a nashta e ka ba e tka kallxu cncncncn lopaa
 • Landi Gjocaj18:39 - 23 Shkurt 2012
  o ti goca e hekurt mos na ba si pidh i ndershem ketu ti bitsch
 • cuni Durresi17:27 - 23 Shkurt 2012
  ja ke fut kot plako.vertet qe jane fantazi keto dhe cdokush ka te drejte te fantazoje edhe te beje...nese deshiron,por ti nuk mund te fantazosh,gjykosh,paragjykosh e vendosesh per te tjeret.ti ke ngaterruar kekun me dollarin ketu...te pakten ne fillim te temes te thoje:per te gjithe ata ose ato qe i vishet ky personalizim ndjenjash,bemash,aktesh lluksurie-quaji si te duash. ne te kundert jane vetem pohime diabolike te nje fantazie vetem fantazi...dhe si te tilla rrisin vetem viktimizmin tek ato te paditurit,injorancen e te berit dicka sepse keshtu ben gjoja shumica,dhe si perfundim vjen si korrje nje shoqeri e semure qe nuk din ku ka koken...si kjo e jona. prandaj perpara se te nxjerresh slogane te tilla,duhet te jesh me i pergatitur dhe me i rrahur me jeten dhe keshtu duhet te mendosh se ku mund te te djege edhe ty ke vetja jote apo te afermit e tu ky palacallek. e te jesh i sigurte qe ta thote dikush qe ka pare shume ne realitet dhe e di sesa dem mund te shkaktoje media e interneti ke te miturit apo qofte edhe tek ata te tjeret qe jane te painformuar,te papjekur
 • ema noka14:28 - 23 Shkurt 2012
  Ne rradhe te pare duhet te informohesh ,nga mungesa e informacionit cdo njeri shprehet me aq sa di, te provosh dhe te dish ,nuk eshte turp por deshire sipas cdo njeriu dhe preference ,njerezit jane te ndryshem dhe deshirat jane te ndryshme , qofshin djem apo vajza, jane te barabarte ,jane thjesht deshira dhe fantazi ,dikush ka deshire te behet i pasur , dikush te vishet bukur ,dikush te ha grosh per dreke , dikush te bej sex sipas qefit te vet,keto jane deshiratttt dhe kenaqesite e jetes .
 • Eri Sula11:56 - 22 Shkurt 2012
  sa kot ,,,,, femrat i cmend vetem forca dhe shpejtesia ne nje mardhenje seksuale , ,,,,, ndersa pa harritur ke mardhenja seksuale femra nga nje mashkull kerkon vetem karakter .
 • Aurora09:46 - 22 Shkurt 2012
  bohhhhhhhh sa turp,me vjen turp qe i lexova jo ti mendoj,me jen turp ti mendoj jo ti bej...po ca i keni keto se na futet te gjitha femrat ne 1 kadegori.
 • hello u15:58 - 21 Shkurt 2012
  aman si bejne njerezit sikur eshte fundi i botes ... keto jane fantazi pika e pare dhe njeriu mund te mendoje cfare te duaje ... dhe pastaj ca jane keto meshkuj qe skandalizohen nga fantazite nje here... dhe nje lajm te fundit per te gjithe ju meshkuj injorante , femrat nuk kane asnje ndryshim nga meshkujt: ne te drejta dhe ne mendime , ndryshimet e vetme jane vetem ne fizik, prandaj sa me shpejt te mesoheni me kete ide aq me mire do te jete per ju , aq me te mencur do te jeni, dhe me kryesorja aq me shume femra do te keni se aty ju djeg shume
 • Goca Hekurt13:43 - 20 Shkurt 2012
  ky koment vetem per adm qe ka shkruar ato 5 cmendurirat qe "mud te bej nje femer". nga dole tek ky perfundim i dashur adm,nga mund ti nxirje keto te verteta?apo mos ndoshta ke te till jot moter,apo dhe plaken tate,te cilave u ka dal nami i keq per keto gjera qe ato bejne,dhe ke vendosur ti publikosh e ti lexojne te gjith,dhe qe te duken normale?ai qe i thot dhe i shkruan keto gjera,pe femrat,mendoni ne radh te pare qe femer eshte dhe motra juaj,e nese nk keni moter,ateher mamin e kei padyshim.turp tju vjer qe flesni pe femrat keshtu,sepse vtm femra mund tua bej endrren ealitet,qe te keni nje familje.turp per ju turp turp...
 • Mondi Qoku13:58 - 19 Shkurt 2012
  keto gjera mund te jene te verteta por vlejn vetem per k....t
 • mashkull17:14 - 18 Shkurt 2012
  ideja e 3shes eshte ne kuptimin qe femrat kane me shume imagjinat se ne. dhe jemi ne qe duhet tja shuajme kete imagjinat qe kane. por jo te gjitha jane keshtu. shumica po. femrat genjejne shume per te na bere qejfin dhe te tilla informata te dala nga studime qe jane bere apo teste,na vlejne shume. duhet ti marim parasysh por ne kuptimin e mire te fjales. sepse eshte nje fjale qe thote femra duhet te jete kurv naten e zonj diten. kshu qe ne te kemi ne krah nje kurve??joooo...ajo eshte thjesht kurva e njerit prej nesh dhe ne kurvari i nejers prej tyre(bie llafi te kjo e fundit qe thash se ne sjemi vertet vetem per nje ) :P :))
 • Loni Cepe22:25 - 17 Shkurt 2012
  bravo ju femra per 5 cmendurit tuaja ,un ju uroj nje biciklet pa kolltuk dhe bejini 6,,,,?
 • Besa Loki16:03 - 17 Shkurt 2012
  ............ pa koment
 • Aldi 12:24 - 17 Shkurt 2012
  mbase 1,2,4,5 jane te verteta ...po 3 ? un e vras fare .....normale qe eshte kurv ajo qe e deshiron ate
 • Sojer Shehu11:30 - 17 Shkurt 2012
  kto qenkan ''5 cmendurit e kurvave, i hate bitch's ''
 • emi Emmy11:23 - 14 Shkurt 2012
  ppppfff te gjitha te verteta keto qe lexova me siper edhe pse burrave nuk ju vjen mire
 • emi Emmy11:21 - 14 Shkurt 2012
  ppppffff edhe pse nuk duan me i besu burrat te gjitha te verteta keto qe lexova me siper
 • girl13:50 - 13 Shkurt 2012
  mos e besoni po te doni .por eshte e vertet kjo qe thuhet
 • Muhamed Omar19:32 - 12 Shkurt 2012
  po keta nuk dine se cfare te shkruajne e ja fusin pordhes kot me duket po ti mo legen merr per gruan tate e nje mashkull tjeter..apo ai ben qef e ti i biesh me dore.....idjota ...
 • Kreshnik Grulaj00:00 - 10 Shkurt 2012
  valla jo budallakina po bash mir ja paskan ba ju lumt numer 1 jeni te paret ju lumt shum
 • emer Mbiemer21:55 - 09 Shkurt 2012
  ky ishter budalliku me i madh qe mund te kem lexuar ndonje heree per femrat. urime....sapo fituat vendin e pare per faqen me postimet me idiote qe ekziston ne internet