Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
5 gjërat që ai dëshiron nga ju, ti thoni në shtrat
English

5 gjërat që ai dëshiron nga ju, ti thoni në shtrat

1. mendo për të
Burrat duan të dinë nëse ju nuk jeni duke menduar për një tjetër kur jeni në krevat me të, ndaj sikur dhe me psherëtimë përmendni emrin e tij, që jeni aktualisht.

2. Veproni ose përgjigjuni
Nëse jeni një tip i qetë që nuk flisni, vetë burrat marrin inisiativën me pyetjet :çfarë po bëj me ju? Si ndiheni me mua?, duke kërkuar përgjigje nga ju.

3. Fantazitë tuaja
Asgjë nuk ka të keqe për ti thënë atij fantazitë që ju mendoni. Nëse ndiheni në siklet përsëritini më parë para pasqyrës dhe thojani më pas.

4. Përdorni fraza pak "të pista"

Ndonjëherë vetëm të bërit seks ështe mjaft, por ndonjëherë është mirë të çlironi dëshirat tuaj të thella që i mendoni por si shprehni. Ndaj disa fraza të tilla i japin hov seksit

Oh, po, ke të drejtë!"
"Kjo është e mahnitshme"
"Mos u ndal jepi"
"Unë dua që ju të jeni i keq në këtë mënyrë"
"bëje për mua!"
"Ju jenë kafshë!"

5. Bëjuni krjues

Në dhomën e gjumit bëhuni krijues në lojrat tuaj. Pasi dhe meshkujt ndihen po aq të pasigurtë sa dhe femrat. Ndaj merrni iniciativën dhe krijoni lojra meqëllim që të ndieni atë që po bëni, pra po eshijoni të qënit bashkë dhe më tej. Jepini pra emocione dhomës tuaj të gjumit.

KOMENTE