Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Gerti Peshku hidhet nga kati i tetë i pallatit në Fier
English

Gerti Peshku hidhet nga kati i tetë i pallatit në Fier

Një person është hedhur nga kati i tetë i një pallati në qytetin e Fierit duke i dhënë fund jetës së tij.

Viktima quhej Gerti Peshku dhe gjatë hedhjes ai ka rënë mbi një automjet që kalonte poshtë.

30-vjeçari ka gjetur vdekjen e menjëhershme ndërkohë policia nuk jep asnjë informacion deri në zbardhjen e çështjes.

KOMENTE