Warning: file_get_contents(): SSL operation failed with code 1. OpenSSL Error messages: error:1416F086:SSL routines:tls_process_server_certificate:certificate verify failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(): Failed to enable crypto in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153

Warning: file_get_contents(https://www.njoftime.net/service/xml-last-ads/): failed to open stream: operation failed in /var/www/vhosts/lajme.gen.al/httpdocs/v2/site/controllers/genel.php on line 1153
Parfumet më të mira për Shën Valentin dhe me gjysmë çmimi
English

Parfumet më të mira për Shën Valentin dhe me gjysmë çmimi

Nëse jeni duke planifikuar për të blerë shishen e aromës që doni këtë Shen Valentin ju nuk jeni vetëm. Shitjet e parfumeve të shkojnë deri me 50 për qind në këtë kohë të vitit, shprehet John Lewis

Jimmy Choo Eau De Toilette 32 euro

Gucci Guilty Intense, 37,50 euro

Poppy trajner, 36 euro

Dolce & Gabanna One, 38 euro

Carita eau de parfum, 65 euro

Guerlain Homme L'Eau Boisee, 46 euro

Paco Rabanne 1 Million aftershave, 31.50 euro

Boucheron Pour Homme, 37 euro

KOMENTE